Prosty sposób na bielsze zęby

coco glamPiękne, białe zęby to marzenie wielu ludzi na całym świecie. Producenci prześcigają się w coraz to nowszych technikach wybielania zębów. Niestety zwykłe pasty często nie spełniają wymagań klientów . Wizyty u dentysty niestety intensywnie wyszczuplają nasz portfel, dlatego każdy chciałby poznać sposób na białe zęby, który będzie niedrogi, prosty i naturalny. Uszkodzone szkliwo to częsty skutek przy wyborze chemicznych metod oczyszczania zębów.

Naturalnie bielsze zęby – to możliwe!

Sekretem na wybielone zęby w prosty sposób okazał się aktywny węgiel. Przykładem środka w 100% naturalnego zawierającego węgiel aktywny jest coco glam – sprzedawany w Organeo.pl, który dodatkowo zapobiega próchnicy, ale przede wszystkim z żaden sposób nie szkodzi szkliwu.

Węgiel, który warto poznać

Węgiel aktywny ma właściwości pochłaniające różne substancje i zanieczyszczenia. W medycynie jest stosowany również jako substancja odtruwająca, dzięki temu, że jest nietoksyczny dla człowieka. Osad po kawie, herbacie, czy papierosach? Nie jest już problemem, gdy znasz ten sposób na wybielanie zębów.

Czarny proszek, a tak świetnie potrafi wybielić zęby. Brak jakichkolwiek substancji chemicznych i pomocniczych, wszystko odbywa się w naturalny sposób. Trudno uwierzyć, ale ten prosty sposób pozwala wybielić zęby już po pierwszym zastosowaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Porady i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.